برنامه فونیکس
:43 | 1399/03/21
برنامه مدیریت سیم کارت فونیکس توسط تیم برنامه نویسی ایلیا سامانه طراحی و پیاده سازی شده است.
برنامه مدیریت سیم کارت فونیکس توسط تیم برنامه نویسی ایلیا سامانه طراحی و پیاده سازی شده است. این برنامه به منظور مدیریت سیم کارتهای اپراتورهای مختلف در رایانه های شخصی و تحت سیستم عامل ویندوز طراحی شده است. برای استفاده از این برنامه نیاز به مودم GSM می باشد. ارسال پیامک به لیست مخاطبین ، مدیریت پیامهای دریافت شده ، استفاده از سیم کارتهای اپراتورهای مختلف بصورت همزمان ، مدیریت لیست مخاطبین ، استفاده از کدهای USSD ، استفاده از اینترنت سیم کارت ، گزارش گیری از ارسالهای انجام شده ، کنترل مانده شارژ در زمان ارسال پیامک و قابلیت های منحصر بفرد دیگری که کار را برای کاربران آسان تر می کند. از قابلیتهای دیگر این برنامه ، استفاده همزمان چندین مودم با سرعت بالا می باشد.
بیان این نکته ضروری می باشد که پکیج برنامه به همراه یک لایسنس عرضه می شود و شامل مودم GSM نمی باشد. مودم بایستی بطور جداگانه تهیه شود.
اغلب مودم های موجود در بازار با برنامه سازگار می باشند. مودم های D-Link بسیار سازگار و عملکرد خوبی با برنامه دارند.
modems
در صورتیکه نیاز به لایسنس اضافه برای استفاده از مودم های بیشتر را دارید ، از طریق وب سایت قابل خریداری می باشد. با توجه به اینکه قبل از خرید برنامه امکان تست برنامه تا دو روز وجود دارد ، بعد از خرید برنامه امکان عودت آن وجود نخواهد داشت.

ارسال پیامک به لیست مخاطبین ، مدیریت پیامهای دریافت شده ، استفاده از سیم کارتهای اپراتورهای مختلف بصورت همزمان ، مدیریت لیست مخاطبین ، استفاده از کدهای USSD ، استفاده از اینترنت سیم کارت ، گزارش گیری از ارسالهای انجام شده ، کنترل مانده شارژ در زمان ارسال پیامک و قابلیت های منحصر بفرد دیگری که کار را برای کاربران آسان تر می کند. از قابلیتهای دیگر این برنامه ، استفاده همزمان چندین مودم با سرعت بالا می باشد.منبع ایلیا سامانه

ایلیا سامانه
مجری پروژه های بزرگ تبلیغاتی
ارائه کننده خدمات پنل SMS
مجری وب سایت ها و برنامه های کاربردی و تبلیغاتی برای شرکتها
ارائه کننده نرم افزار مدیریت سیم کارت فونیکس
تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه حسب مورد دارای مجوزهای لازم ازمراجع مربوطه می باشد و فعالیت های این سایت تابع قوانین ومقررات جمهوری اسلامی ایران است.
کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ایلیا پیامک می باشد.
پشتیبانی در وقت اداری 09198379332 88510852-021 info@eiliyapayamak.com Eiliyapayamak Instagram Eiliyapayamak Telegram