پنل ارسال پیامک
1:17 | 1399/03/21
اگر بخواهید درمقیاس بالا و برای افراد متعددی پیامک تبلیغاتی ارسال کنید ، قطعا نمی توانید از یک گوشی همراه برای همه پیامک ارسال کنید درحقیقت بایستی از ابزاری که با کمترین هزینه و درکوتاهترین زمان ممکن قابلیت ارسال پیامک راداشته باشد ، استفاده نمایید.
اگر بخواهید درمقیاس بالا و برای افراد متعددی پیامک تبلیغاتی ارسال کنید ، قطعا نمی توانید از یک گوشی همراه برای همه پیامک ارسال کنید درحقیقت بایستی از ابزاری که با کمترین هزینه و درکوتاهترین زمان ممکن قابلیت ارسال پیامک راداشته باشد ، استفاده نمایید. پنل ارسال پیامک دقیقا این فرآیند را برای شما انجام می دهد. پنل پیامک درحقیقت یک نرم افزار درفضای اینترنت است که به شما اجازه میدهد مشتریان خود را مدیریت وبرای آنها پیامک انبوه ارسال کنید. مشتری شما می توانند یک نفرباشد یا اینکه یک شهرباشد به عبارت دیگر شما بدون نیاز به سخت افزار یا برنامه جانبی می توانید مشتریان خود را دسته بندی ومدیریت نمایید.پنل های ایلیا سامانه باتوجه به شرایط استفاده شما عزیزان در چندپلن مختلف طبقه بندی شده است که تنها تفاوت آنها در تعرفه ارسال می باشدبرای تهیه هریک ازاین پنلها کافیست بعداز ثبت نام درسایت ما وارد قسمت محصولات شوید وپنل مورد نظرخودرا انتخاب وپرداخت نمایید سپس درقسمت ثبت نام پنل مشخصات خودتان را وارد کنید تا نام کاربری ورمز عبور برای شما ارسال شود وبعد از ورود به پنل از قسمت ارسال مدارک تصویر کارت ملی وشناسنامه خود را بارگذاری کنید تا پنل شما فعال وقابل استفاده بشود.

مشتری شما می توانند یک نفرباشد یا اینکه یک شهرباشد به عبارت دیگر شما بدون نیاز به سخت افزار یا برنامه جانبی می توانید مشتریان خود را دسته بندی ومدیریت نمایید.منبع ایلیا سامانه

ایلیا سامانه
مجری پروژه های بزرگ تبلیغاتی
ارائه کننده خدمات پنل SMS
مجری وب سایت ها و برنامه های کاربردی و تبلیغاتی برای شرکتها
ارائه کننده نرم افزار مدیریت سیم کارت فونیکس
تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه حسب مورد دارای مجوزهای لازم ازمراجع مربوطه می باشد و فعالیت های این سایت تابع قوانین ومقررات جمهوری اسلامی ایران است.
کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ایلیا پیامک می باشد.
پشتیبانی در وقت اداری 09198379332 88510852-021 info@eiliyapayamak.com Eiliyapayamak Instagram Eiliyapayamak Telegram