خدمات اینستاگرام
1:20 | 1399/03/21
به وسیله این بسته شما می‌ تونید اقدام به خرید فالوور کنید و فالوورهای اکانت خودتون رو افزایش بدهید فالوور های ارائه شده در سایت بسیار با کیفیت و ایرانی هستند.
- جذب فالوور ایرانی به وسیله این بسته شما می‌ تونید اقدام به خرید فالوور کنید و فالوورهای اکانت خودتون رو افزایش بدهید فالوور های ارائه شده در سایت بسیار با کیفیت و ایرانی هستند. - افزایش لایک پست برای خرید لایک ۱۰۰ در صد ایرانی به صورت فوری و سریع توسط کاربران ۱۰۰ در صد ایرانی و واقعی می تونید از طریق بسته اقدام کنید. - افزایش کامنت پست اگر تمایل به خرید کامنت ایرانی از کاربران ۱۰۰ درصد واقعی و فعال دارید می تونید این پکیج را انتخاب کنید. - بازدید استوری یکی از مواردی که برای رشد و توسعه پیج اینستاگرام خود باید در نظر بگیرید ، استفاده از استوری و نکاتی برای افزایش بازدید استوری است. ایلیا سامانه می تواند به صورت واقعی تعداد بازدیدکنندگان استوری شما را افزایش دهد. - بازدید پروفایل اینستاگرام قسمت بازدید پروفایل را هر 48 ساعت آپدیت میکند. کسانی که امروز خریداری کنند میتوانند پس فردا ببینید که بازدید پروفایل برای آنها ارسال شده است. - ارسال دایرکت این سرویس اینگونه است که یکی از پست های شما را به دایرکت فالوورهای پیج دلخواه شما ارسال می نماید. پست ها توسط اکانت های خارجی ارسال میشوند و با اکانت شما ارسال نمیشوند که مشکل بن شدن یا … پیش بیاید.


منبع ایلیا سامانه

ایلیا سامانه
مجری پروژه های بزرگ تبلیغاتی
ارائه کننده خدمات پنل SMS
مجری وب سایت ها و برنامه های کاربردی و تبلیغاتی برای شرکتها
ارائه کننده نرم افزار مدیریت سیم کارت فونیکس
تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه حسب مورد دارای مجوزهای لازم ازمراجع مربوطه می باشد و فعالیت های این سایت تابع قوانین ومقررات جمهوری اسلامی ایران است.
کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ایلیا پیامک می باشد.
پشتیبانی در وقت اداری 09198379332 88510852-021 info@eiliyapayamak.com Eiliyapayamak Instagram Eiliyapayamak Telegram