افزایش ممبر کانال وگروه برای تلگرام
1:32 | 1399/03/21
اگر می خواهید برای کانل خود ممبر اضافه کنید میتونید توسط ما این کار راانجام بدهید افزایش ممبر توسط ایلیا سامانه به سه روش انجام می شود.
اگر می خواهید برای کانل خود ممبر اضافه کنید میتونید توسط ما این کار راانجام بدهید افزایش ممبر توسط ایلیا سامانه به سه روش انجام می شود. روش اول جذب ممبر فیک می باشد که در این روش باسرعت بالا انجام می شود وریزش خیلی کم و به تدریج دارد ولی پست های شما سین خیلی کمی خواهد داشت. روش دوم جذب ممبر ایرانی اجباری می باشد که دراین روش نسبت به ممبرگیری فیک باسرعت کمتری انجام می شود و ریزش آن نسبت به قبلی کمی بیشترخواهد بود ولی پست های شما سین بیشتری خواهد داشت. روش سوم جذب ممبر ایرانی به روش پاپ آپ هستش که ما مخاطبین را دعوت و به خواسته خودشان به کانال شما هدایت می کنیم و ماندگاری این افراد درکانال شما بسته به جذابیت کانال شما خواهد داشت دراین نوع ممبر گیری هم ریزش کم و به تدریج خواهد بود ولی اثرگذاری ونتیجه خیلی خوب وبهتری خواهد داشت.

- افزایش ممبر فیک برای کانال
-افزایش ممبرایرانی برای کانال
- افزایش ممبر به روش پاپ آپ برای کانال
-افزایش ممبر ایرانی برای گروهمنبع ایلیا سامانه

ایلیا سامانه
مجری پروژه های بزرگ تبلیغاتی
ارائه کننده خدمات پنل SMS
مجری وب سایت ها و برنامه های کاربردی و تبلیغاتی برای شرکتها
ارائه کننده نرم افزار مدیریت سیم کارت فونیکس
تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه حسب مورد دارای مجوزهای لازم ازمراجع مربوطه می باشد و فعالیت های این سایت تابع قوانین ومقررات جمهوری اسلامی ایران است.
کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ایلیا پیامک می باشد.
پشتیبانی در وقت اداری 09198379332 88510852-021 info@eiliyapayamak.com Eiliyapayamak Instagram Eiliyapayamak Telegram