توسعه نرم افزارهای کاربردی
phoenix035

دپارتمان توسعه نرم افزار ایلیا سامانه با بهره گیری از تیم زبده برنامه نویسان آماده پیاده سازی انواع نرم افزارهای کاربردی تواناییهای و مدیریتی برای شرکتها می باشد. پیاده سازی انواع سیستمهای فروش، انبارداری، حسابداری، اتوماسیون اداری، سهامداری و ... برای شرکتها از جمله برنامه های کاربردی توسعه یافته در این تیم میتوان به برنامه های تبلیغاتی در زمینه وایبر و تلگرام اشاده نمود. محصول جدید این تیم برنامه مدیریت سیم کارت فونیکس می باشد که قابلیت کنترل مودمهای GSM برای مدیریت سیم کارتهای متعدد را برای ارسال و دریافت پیامک مهیا می سازد.

محصول جدید این تیم برنامه مدیریت سیم کارت فونیکس می باشد که قابلیت کنترل مودمهای GSM برای مدیریت سیم کارتهای متعدد را برای ارسال و دریافت پیامک مهیا می سازد.

توسعه نرم افزارهای دسکتاپ و موبایل در حوزه بازی و سرگرمی
phoenix001

تولید برنامه های حوزه سرگرمی و کاربردی با استفاده از قابلیت های جدید و خیره کننده VR (Virtual Reality) و AR (Augmented Reality) راه جدیدی پیش روی تیم توسعه این شرکت قرار داده است.

حوزه جدید فعالیت این گروه، توسعه برنامه ها با استفاده از قابلیتهای VR (Virtual reality) و AR (Augmented Reality) می باشد.

دریافت نظرات و پیشنهادات و سفارشات

شما میتواند نظرات، پیشنهادات و سفارشات خود را در حوزه نرم افزار و وب سایت با مدیریت ایلیا سامانه مطرح نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس حاصل خواهد شد.

پیشنهادات و سفارشات
ایلیا سامانه
مجری پروژه های بزرگ تبلیغاتی
ارائه کننده خدمات پنل SMS
مجری وب سایت ها و برنامه های کاربردی و تبلیغاتی برای شرکتها
ارائه کننده نرم افزار مدیریت سیم کارت فونیکس
تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه حسب مورد دارای مجوزهای لازم ازمراجع مربوطه می باشد و فعالیت های این سایت تابع قوانین ومقررات جمهوری اسلامی ایران است.
کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ایلیا پیامک می باشد.
پشتیبانی در وقت اداری 09198379332 88510852-021 info@eiliyapayamak.com Eiliyapayamak Instagram Eiliyapayamak Telegram